TASKI SWINGO 755 BMS Power

Zadaj pytanie o produkt

Opis Produktu

Taski Swingo 755B

 

Maszyna TASKI swingo 755B BMS POWER oferuje:
- znakomite rezultaty oczyszczania wymagających zabrudzeń
- wyjątkową skuteczność osuszania posadzki
- system IntelliFlow ograniczający zużycie roztworu o 30-50%
- oryginalne, opatentowane elementy: mechanizm szczotki oraz ssawa
- sporą wydajność dzięki pojemnym zbiornikom oraz dużej szerokości
- niezwykle łatwe zakładanie oraz zdejmowanie elementów
- bezawaryjność oraz solidność komponentów
- możliwość obsługi parametrów pracy z poziomu panelu sterowania
- bezpieczeństwo oraz wyjątkową łatwość obsługi
- pełną mobilność dzięki zasilaniu bateryjnemu oraz własnemu napędowi
- możliwość zastosowania osobnego, dokładnego dozownika chemii

 

Taski swingo 755B BMS POWER to szwajcarskie urządzenie szorująco-zbierające, które przeznaczone jest do oczyszczania twardych powierzchni, wykonanych między innymi z płytek podłogowych, kamienia, betonu, czy też PCV, na małych oraz średnich powierzchniach. Wyposażone jest w rozwiązania, które mają na celu usprawnienie pracy użytkownika maszyny. Rękojeść dostosowuje się do osób o różnym wzroście, a wbudowany napęd umożliwia bezproblemowe pokonywanie przeszkód oraz nierówności. Unikalna szczotka z łatwością dopasowuje się do podłoża, zapewniając identyczny nacisk na czyszczoną powierzchnię na całej szerokości. Dzięki zastosowaniu ssawy o wyjątkowym kształcie litery V oraz trzech kółek, możliwe jest niezwykle precyzyjne osuszenie wyczyszczonej posadzki. Doskonale radzi sobie ona nawet z wymagającymi zabrudzeniami, bez konieczności dodatkowej regulacji urządzenia.

 

Niezwykle pojemne zbiorniki (2x40L) oraz spora szerokość czyszczenia (43cm) zapewniają skuteczne oraz wyjątkowo sprawne sprzątanie, które nie wymaga robienia przerw na wymianę płynów. Brak przewodu zasilającego sprawia, że sprzęt jest niebywale mobilny i gwarantuje operatorowi pełną swobodę manewrowania. Dzięki stabilnej konstrukcji oraz lekkości prowadzenia maszyny, z powodzeniem mogą ją obsługiwać również kobiety. Sterowanie maszyną za pomocą panelu znajdującego się na rękojeści jest wyjątkowo łatwe oraz intuicyjne. Oznaczenie elementów obsługowych żółtym kolorem znacznie ułatwia obsługę maszyny i usprawnia szkolenie nowych pracowników. Ładowanie sprzętu odbywa się przy użyciu wbudowanej ładowarki.

 

Spory atut maszyny stanowi możliwość zastosowania dozownika chemii, który znacząco podnosi komfort pracy, a także daje możliwość dokładnego oraz oszczędnego stosowania preparatów chemicznych.

 

Dzięki wysokiej wydajności oraz niewielkim rozmiarze, maszyna Taski swingo 755B BMS POWER najczęściej używana jest w pomieszczeniach, w których przebywa duża ilość osób, gdzie sprawne oraz skuteczne sprzątanie jest niezwykle istotną kwestią. Jest to więc doskonałe rozwiązanie między innymi w przypadku marketów i sklepów, basenów, hoteli, garaży, biurowców, szkół, sal gimnastycznych, placówek opieki medycznej, a także warsztatów i magazynów.

 

Korzystanie z urządzenia daje o wiele lepsze rezultaty niż czyszczenie ręczne, pozostawiając posadzkę idealnie czystą oraz bez żadnych smug. Wysokiej jakości technologie oraz elementy gwarantują trwałość maszyny oraz jej solidność. Dzięki temu na rynku uznawana jest ona za jedno z najmniej awaryjnych oraz najłatwiejszych w obsłudze urządzeń tego typu. Znajduje zastosowanie przede wszystkim w profesjonalnych firmach usługowych, które korzystają ze sprzętu tego rodzaju na co dzień.

 

Dane Techniczne

POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA CZYSTEGO ROZTWORU: 40 L

POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA BRUDNEGO ROZTWORU: 40 L

SZEROKOŚĆ PRACY: 43 CM

SZEROKOŚĆ SSAWY: 69 CM

WAGA MASZYNY GOTOWEJ DO PRACY: 155 KG

WYMIARY: 116 X 47,5 X 119,5 CM

ZUŻYCIE PRĄDU: 900 W

WYDAJNOŚĆ TEORETYCZNA: 1290 m2/h

WYDAJNOŚĆ PRAKTYCZNA: 755 m2/h

CZAS PRACY AKUMULATORÓW: 2 H

MOC AKUMULATORÓW: 50-70 Ah/C5

NAPIĘCIE: 24 V

PROMIEŃ SKRĘTU: 1,12 M

ILOŚĆ SZCZOTEK: 1

NACISK SZCZOTKI: 43 KG

PRĘDKOŚĆ PRACY: 3 KM/H

POZIOM HAŁASU: 58 dB(A)

DŁUGOŚĆ PRZEWODU: 3 M

KLASA BEZPIECZEŃSTWA: I

OKRES GWARANCJI: 12 MIESIĘCY

WYPOSAŻENIE KOMPLETU: 1 X TASKI SWINGO 755B BMS (7516825), 1 X TARCZA NAPĘDOWA 43 CM (7510829), 1 X SZCZOTKA SZORUJĄCA 43 CM (8504750), 2 X BATERIA TRAKCYJNA ŻELOWA 12V/ 76 Ah (G70155)